Projelendirme

Mimari proje çizimleri0%
Statik proje çizimleri0%
Elektrik ve mekanik proje çizimleri0%
Peyzaj ve altyapı projelendirilmesi0%

Taahhüt Hizmetleri

Kaba Yapı İşleri

  • Tünel Kalıp Uygulama İşleri
  • Konvansiyonel Kalıp Uygulamaları
  • Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları

İnce Yapı İşleri

  • İç Cephe İnce İşler Uygulamaları
  • Dış Cephe İnce İşler Uygulamaları
  • Ahşap ve Doğal Taş Uygulamaları

Villa Yapım Hizmetleri

Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmetleri

İnsanların çok katlı apartman yaşantısından uzaklaşıp, müstakil bahçeli, aileye özel, çocukların güvenle hareket edebileceği, kendi organik ürünlerini yetiştirebileceği, doğayla iç içe zaman geçirebileceği yaşam alanlarını, size özel tasarlayıp siz seçkin müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Villa yapım hizmetleri sayfamızdan detaylı bilgi alabilir ve örnek projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Toplu Konut Yapım Hizmetleri

Anahtar Teslimi Müteahhitlik Hizmetleri

Planlanan konsept üzerinden proje yönetimini başından sonuna, hassasiyet ile takip ediyor ve iş teslim tarihine kadar, hem danışmanlık hizmetlerini hem de müteahhitlik hizmetlerini sizin adınıza profesyonel bir şekilde yürütüyoruz.

Detaylara önem veren anlayışımız ile, estetik ve konforlu alanlar oluşturma amacında, beklentilerin ötesinde bir yaşam standarttı için, ihtiyaçlar ve konsept belirlenip müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz.

Sanayi ve Ticaret Yapıları

Bilim, mühendislik, teknoloji ve ekip ruhu ile, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza özel, kazandığımız deneyim, bilgi ve birikim ışığı altında, en ideal bütçe ile ihtiyaçlar dahilinde projelendirilerek, uygulamasını sözleşme terminleri içerisinde, en kaliteli ve profesyonel şekilde, siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.