HAKKIMIZDA

Şirket ortaklarının geçmiş birikim ve tecrübelerini, profesyonel inşaat teknikleriyle harmanlayarak “profesyonel çözümler” hedefiyle yolculuğuna başlamıştır. Kurucular daha öncesinde 15.000’nin üzerinde konutun yapımını ya da yönetimini üstlenmiş, Türkiye ve Dünyanın en saygın firmalarında yönetici ya da alt yüklenici olarak görev almışlardır. Theta Construction ise; tüm bu tecrübe, profesyonellik ve bağlılığın vücut bulmuş halidir.

Tünel kalıp ve konvansiyonel kalıp sistemlerinin uygulaması, ince imalatlar ve tüm mühendislik çözümleri konusunda sektöre yeni bir bakış getirmeyi amaçlamaktadır. Mühendislik yaklaşımı ve kaliteden ödün vermeyen firma prensipleri asla taviz verilmeyecek ilkeler olarak benimsenmiştir.

YÖNETİM KURULUMUZDAN

Theta Construction olarak sektöre adım attığımız ilk gün itibari ile geçmişten gelen mesleki ve ahlaki birikimlerimizi, teknik bakış açımızı, hızlı ve güvenli iş yapma ilkelerimizi, dünya standartlarında kaliteli değerler yaratma prensiplerimizi değiştirilemeyecek kurallar kabul edip, taviz vermeden yolculuğumuza devam ediyoruz.

Tüm bu prensipler firma yöneticilerimiz ve çalışanlarımız tarafından benimsenmiş ve sürekli gelişmeye devam etmektedir. Kalitenin bir bütün olduğuna ve üretilebilirliğine inanıyoruz. Yarattığımız bu değerlerin sürekliliği için mesai mevhumu gözetmeksizin çalışmamıza devam ediyoruz.

Bizleri yetiştiren kıymetli ülkemizi gururlandırmak ve ezberleri yıkıp, dünya standartlarında iş yapabileceğimizi göstermeyi, kendimize ödenmesi gereken bir borç biliyoruz.

Daima dinamik, öncü ve uzman bir kadro ile çalışmanın önemini sonuna kadar biliyor, bunun için çabalamaya devam ediyoruz.

Yönetim Kurulu

MİSYON

Üstlendiği projeleri, Mühendislik alt yapısını sonuna kadar kullanarak, Çözüm odaklı bakış açısıyla THETA kalitesini koruyarak, çağdaş ve sürdürülebilir değerler yaratmak. Rekabetçi ve yenilikçi bakış açısıyla sektörün yükselen değeri olmak.

VİZYON

Şirket kurucuları ve çalışanlarıyla birlikte kaliteden ödün vermeden, yenilikçi ve gelişmeye açık bakış açısıyla, teknik alt yapı ve çözümleriyle sadece iş yapmayı değil çözüm ortağı olmayı da amaçlar. Sektöre kattığı yenilikçi çözümlerle ülkesine gurur ve müşterilerine güven kaynağı olmayı ve bu amaçları istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi hedefler.

KALİTE POLİTİKASI

Üstlendiği, çözüm ortağı olduğu veya teknik çözümler, tasarımlar sunduğu tüm projelerde, ilgili standartlara, genel ve özel teknik şartnamelere, İnşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar. Çağın getirdiği tüm teknolojik gelişmeleri ve yöntemleri takip etmeye özen gösterir. Üstlenilen taahhüttün nihai terminine bakılmaksızın mutlaka zamanından önce teslimi hedefler.